Vodafone BEDİRHAN / Ramazan OKLU

Bedirhan İletişim olarak İstanbul Halkalı' da 10 yıldan beri siz halkımıza elimizden geldiği kadar hizmet vermeye çalişıyoruz. Hergün iş yerimize geldiğinizde sizlerin güler yüzünüzü görünce iyi işler yaptığımızı anlıyoruz ve işimizi daha iyisini nasıl yapabiliriz diye araştırıyoruz. Araştırmalarımız sonucu Halkalı'da Vodafone Cep Merkezi eksikliğini fark ettik ve MART 2013 te HALKALI merkezde VODAFONE CEP MERKEZİNİ siz degerli halkımızın ihtiyaclarinızı karşılamak amacı ile hizmetinize girdik .

Sizleri her zaman kaliteli ve güler yüzlü hizmetimizle, VODAFONE CEP MERKEZİNDE en yeni cep telefonu modelleriyle ve en uygun VODAFONE tarifeleri ve kampanyaları ile hizmetinizdeyiz.

Mutlaka bizi ziyaret edin ve farkımızı görün. 09:00-21:00 arasında 365 gün sizlere hizmet vermekten gurur duyarız..

Haber: Mağazamızda çalışmak üzere genç, sunum kabiliyeti olan, tercihen sektör tecrübeli ve en az lise mezunu arkadaşlar arıyoruz. Vodafone’nun sihirli dünyası sizi bekliyor..İstanbul ilinin Küçükçekmece ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan BEDİRHAN güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de BEDİRHAN Cep Merkezimize bekliyoruz.